Collection: Food

80 products
  • 1849 Jalapeño Hot Sauce
    1849 Jalapeño Hot Sauce
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Unit price
    per 
  • 1849 Rich BBQ Sauce
    1849 Rich BBQ Sauce
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Unit price
    per 
  • Aged Parmesan Cheese Sticks
    Aged Parmesan Cheese Sticks
    Regular price
    $9.00
    Sale price
    $9.00
    Unit price
    per 
  • Apple Cider Doughnut Mix
    Apple Cider Doughnut Mix
    Regular price
    $14.00
    Sale price
    $14.00
    Unit price
    per 
  • Apples in a box/4
    Regular price
    Sold out
    Sale price
    $10.50
    Unit price
    per 
  • Asiago Cheese Crackers
    Asiago Cheese Crackers
    Regular price
    $9.00
    Sale price
    $9.00
    Unit price
    per 
  • Bellini Jam
    Bellini Jam
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Unit price
    per 
  • Black Raspberry Jam
    Black Raspberry Jam
    Regular price
    $10.50
    Sale price
    $10.50
    Unit price
    per 
  • Blackberry Jam
    Blackberry Jam
    Regular price
    $14.00
    Sale price
    $14.00
    Unit price
    per 
  • Blueberry Lemon Thyme Jam
    Blueberry Lemon Thyme Jam
    Regular price
    $14.00
    Sale price
    $14.00
    Unit price
    per 
  • Callie's Biscuit Mix
    Callie's Biscuit Mix
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Unit price
    per 
  • Callie's Cheese Crisps
    Callie's Cheese Crisps
    Regular price
    $16.00
    Sale price
    $16.00
    Unit price
    per 
  • Callie's Gluten Free Biscuit Mix
    Callie's Gluten Free Biscuit Mix
    Regular price
    $18.00
    Sale price
    $18.00
    Unit price
    per 
  • Carolina Grits
    Carolina Grits
    Regular price
    $16.00
    Sale price
    $16.00
    Unit price
    per 
  • Carolina Honey
    Carolina Honey
    Regular price
    $18.00
    Sale price
    $18.00
    Unit price
    per 
  • Cheddar Asiago Cheese Sticks
    Cheddar Asiago Cheese Sticks
    Regular price
    $9.00
    Sale price
    $9.00
    Unit price
    per