Collection: Food

86 products
  • Lillie's Variety Box-Hot
    Lillie's Variety Box-Hot
    Regular price
    $30.00
    Sale price
    $30.00
    Unit price
    per 
  • Lillie's Variety Box-Mild
    Lillie's Variety Box-Mild
    Regular price
    $30.00
    Sale price
    $30.00
    Unit price
    per 
  • Loaf Pan
    Loaf Pan
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Unit price
    per 
  • Mango Lime Salsa
    Mango Lime Salsa
    Regular price
    $9.00
    Sale price
    $9.00
    Unit price
    per 
  • Maple Syrup & Pancake Mix Set
    Maple Syrup & Pancake Mix Set
    Regular price
    $38.00
    Sale price
    $38.00
    Unit price
    per 
  • Maple Syrup Farmhouse Bottle 4 oz
    Maple Syrup Farmhouse Bottle 4 oz
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Unit price
    per 
  • Maple Syrup in Glass Bottle 12oz.
    Maple Syrup in Glass Bottle 12oz.
    Regular price
    $18.00
    Sale price
    $18.00
    Unit price
    per 
  • Maple Syrup- 4 oz. Mason Jar
    Maple Syrup- 4 oz. Mason Jar
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Unit price
    per 
  • Margarita Mixer
    Margarita Mixer
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Unit price
    per 
  • Medium Whole Bean Coffee/8 oz
    Medium Whole Bean Coffee/8 oz
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Unit price
    per 
  • Mimosa Muffins
    Mimosa Muffins
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Unit price
    per 
  • Mini Let's Celebrate Box
    Mini Let's Celebrate Box
    Regular price
    $16.00
    Sale price
    $16.00
    Unit price
    per 
  • Old Bay Seasoned Peanuts 10oz.
    Old Bay Seasoned Peanuts 10oz.
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Unit price
    per 
  • Old Bay Seasoned Peanuts 2oz.Bag
    Old Bay Seasoned Peanuts 2oz.Bag
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Unit price
    per 
  • Old Bay Snack 9oz.
    Old Bay Snack 9oz.
    Regular price
    $12.50
    Sale price
    $12.50
    Unit price
    per 
  • Pina Colada gummy
    Pina Colada gummy
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Unit price
    per